Biznes rodzinnyKancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną Twojego rodzinnego biznesu, niezależnie od formy jego prowadzenia.

Zapewniamy bieżące doradztwo prawne w codziennych problemach i potrzebach prawnych, w tym w zakresie obsługi korporacyjnej przedsiębiorstwa. Prawnik, który zna Twoją ogólną sytuację rodzinną i biznesową jest w stanie skuteczniej i szybciej doradzić Ci w przypadku problemów, które możesz napotkać w prowadzonym biznesie.

Przygotowujemy, opiniujemy i negocjujemy umowy (w tym kontrakty handlowe). Przeprowadzamy audyty i analizy prawne, po których wdrożymy odpowiednie środki i procedury wewnętrzne, które usprawnią lub zabezpieczą sytuację prawną rodzinnego biznesu.

Doradzimy również w sprawach majątkowych, w tym przy planowaniu sukcesji majątkowej biznesu rodzinnego, odpowiednio dobierając możliwości i narzędzia prawne do zabezpieczenia przedsiębiorstwa rodzinnego po Twojej śmierci.

Sprawy biznesu rodzinnego oznaczają również spory z rodziną (w tym w sprawach spadkowych), kontrahentami, konkurentami, klientami, bankiem, ubezpieczycielem. Jeśli wystąpi taka potrzeba zapewnimy wsparcie w zakresie sporów sądowych i rozmów ugodowych.

W celu zapewnienia Państwu bardziej kompleksowego wsparcia prawnego naszej kancelarii zachęcamy do skorzystania również z usługi Prawnik Twojej rodziny.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Doradzimy Państwu, pomożemy rozwiązać ewentualne problemy, a przede wszystkim zapewnimy niezbędne wsparcie tak, aby mogli Państwo skupić się wyłącznie na biznesie, a nie jego prawnych aspektach.