Kariera

Jako kancelaria stawiamy przede wszystkim na rozwój, biznesowe podejście do spraw Klientów i pełne zaangażowanie w powierzone nam sprawy. Stawiamy na Kandydatów podzielających te wartości oraz cechujących się otwartością umysłu, chęcią ciągłej nauki, samodzielnością odpowiednią do etapu kariery zawodowej oraz niestandardowym podejściem do rozwiązywania problemów Klientów. Cenimy poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki. Last but not least, bo nie tylko prawem człowiek żyje, doceniamy ludzi z pasją, ciekawymi zainteresowaniami oraz poczuciem humoru.

Dołącz do Barchan Legal

Jeśli jesteś zainteresowany/-a dołączeniem do naszego zespołu prześlij nam swoje CV na adres biuro@barchan.pl wraz z zamieszczeniem w CV lub w treści wiadomości e-mail oświadczenia o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez adwokata Przemysława Barchana, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Barchan z siedzibą w Warszawie (00-549) przy ul. Pięknej 24/26A, Cube Centre p. I, w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.”.

Informujemy jednocześnie, że w przypadku prowadzenia przez nas aktywnej rekrutacji na określone stanowisko, skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami. W przypadku przesłania nam zgłoszenia w okresie, w którym nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego, wszelkie zgłoszenia będą przez nas usuwane.

kariera w barchan legal