Internetowa porada prawna

Klasyczne porady prawne dla osób nie będących stałymi Klientami kancelarii odbywają się z reguły w naszym biurze. Udzielamy jednak również porad prawnych w formie zdalnej, w trakcie rozmów telefonicznych, za pośrednictwem korespondencji e-mail lub z wykorzystaniem narzędzi do telekonferencji i wideokonferencji (np. Skype, Teams).

Jeśli przebywasz poza Warszawą albo mieszkasz lub przebywasz czasowo poza Polską; jeśli przebywasz w Warszawie, ale brakuje Ci czasu na stacjonarne spotkania – E-konsultacje to rozwiązanie dla Ciebie.

E-konsultacje prowadzone są w formie zdalnej, tj. albo w formie rozmowy telefonicznej albo z wykorzystaniem narzędzia do tele- i wideokonferencji (Teams). W przypadku wyboru udzielenia E-konsultacji za pośrednictwem aplikacji Teams, połączenia możesz dokonać korzystając z otrzymanego od nas linku lub łącząc się z telekonferencją za pośrednictwem połączenia telefonicznego.

Usługa świadczona jest w ramach 4 pakietów cenowych, z których możesz wybrać najbardziej odpowiadający Ci wariant, odzwierciedlający Twoje zapotrzebowanie i oczekiwania związane m.in. z długością, terminem i ceną E-konsultacji. W przypadku przedsiębiorców mających swoją siedzibę poza terytorium Polski podane ceny są cenami netto.

Jeśli potrzebujesz dedykowanego zakresu E-konsultacji, innego niż przedstawione poniżej pakiety cenowe (np. dłuższy czas E-konsultacji lub większa ilość dokumentacji), skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę w tym zakresie.

E-Konsultacje

 

Jak to działa? To proste…

 

 • 1

  Prześlij do nas zapytanie o E-konsultację na adres e-mail biuro@barchan.pl lub skorzystaj z formularza zapytania. Wypełnij formularz albo w treści zapytania e-mailowego opisz szczegółowo temat i zakres oczekiwanej porady, a także wskaż preferowany termin E-konsultacji oraz jej pakiet.
 • 2

  W ciągu dnia roboczego od otrzymania zapytania uzgodnimy z Tobą termin i zakres konsultacji oraz preferowany przez Ciebie pakiet E-konsultacji. Wraz z potwierdzeniem warunków świadczenia usług otrzymasz również dane do płatności.
 • 3

  Dokonaj płatności.
 • 4

  Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz e-mailem potwierdzenie zawarcia umowy wraz z załączonym linkiem do E-konsultacji.
 • 5

  W ustalonym terminie E-konsultacji połącz się z nami i korzystaj z E-konsultacji. W przypadku połączenia telefonicznego oczekuj na połączenie od nas.

Pakiety

Porada Prawna
PODSTAWOWA
129 zł brutto
20 minut

dla osób, które potrzebują krótkich konsultacji

trwa do 20 minut

dostępna w dni robocze

dostępna w weekendy

analiza dokumentów

Porada Prawna
OPTYMALNA
299 zł brutto
45 minut

dla osób, które potrzebują dłuższych konsultacji

trwa do 45 minut

dostępna w dni robocze

dostępna w weekendy

krótka analiza dokumentu do 5 stron

Porada Prawna
OPTYMALNA PLUS
399 zł brutto
60 minut

dla osób, które potrzebują dłuższych konsultacji

trwa do 60 minut

dostępna w dni robocze

dostępna w weekendy

krótka analiza dokumentu do 10 stron

Porada Prawna
PREMIUM
499 zł brutto
60 minut

dla osób, które potrzebują dłuższych i szybkich konsultacji

trwa do 60 minut

dostępna w dni robocze

dostępna w weekendy

krótka analiza dokumentu do 15 stron

Nim prześlesz nam zapytanie sprawdź czy odpowiedź na Twoje pytanie nie znajduje się w naszej Strefie Wiedzy oraz zapoznaj się z Regulaminem usługi E-konsultacji.

  * pole obowiązkowe

  Przesłanie zapytania oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez adwokata Przemysława Barchana, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Barchan z siedzibą w Warszawie, w celu odpowiedzi na zapytanie i świadczenia usługi E-konsultacji. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.