umowy i negocjacjeKancelaria wspiera Klientów w przygotowywaniu projektów i wzorów umów, prowadzeniu negocjacji, rozwiązywaniu umów oraz świadczy usługi bieżącego doradztwa kontraktowego. Opiniujemy umowy, a także prowadzimy doradztwo i pomoc w prowadzeniu sporów, w tym sądowych, związanych z ich realizacją.

Naszym Klientom oferujemy pakiety wsparcia bieżącego i projektowego. Ponadto dostosowujemy nasze doradztwo do rzeczywistych potrzeb Klienta, oferując mu szeroki wachlarz usług dostosowany do jego oczekiwań. Dokonujemy analizy umów pod kątem wysokiego ryzyka kontraktowego, wprowadzamy zmiany w projektach w niezbędnym zakresie, a jeśli jest taka potrzeba, od podstaw szyjemy projekty umów na miarę Klienta, przy uwzględnieniu jego potrzeb i stawianych celów. Jeśli potrzebujesz jedynie wsparcia w trakcie negocjacji określonych warunków umownych, Kancelaria wesprze Cię w trakcie spotkań i telekonferencji.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na nurtujące Cię pytania i pomożemy rozwiązać wszelkie prawne problemy, z którymi przyszło Ci się zmierzyć.

Skorzystaj również z naszej oferty E-negocjacji, które znajdziesz w Produktach.