Strefa start-upWspieramy środowiska start-upowe, w szczególności start-upy technologiczne, informatyczne, fintech i rynku cyfrowego.

W ramach naszych usług zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie ochrony praw własności intelektualnej, w tym prawa IT/TMT i nowych technologii.

Zapewniamy start-upom bieżące i projektowe wsparcie na każdym etapie zakładania, prowadzenia i rozwoju start-upu, w tym na  etapach rozwoju inwestycyjnego (począwszy od pre-seed i seed).

Świadczymy kompleksowe doradztwo prawne, w tym korporacyjne i transakcyjne, w szczególności w procesie komercjalizacji produktów i usług, a także w procesie monetyzacji (deinwestycji) start-upu. Przygotowujemy, opiniujemy i negocjujemy umowy i kontrakty handlowe.

Jeśli wystąpi taka potrzeba, zapewnimy Państwu również wsparcie w zakresie sporów sądowych, do których może dojść z kontrahentami, konkurentami, klientami, bankiem lub ubezpieczycielem, a które mogą spotkać każdego przedsiębiorcę.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Doradzimy Państwu, pomożemy rozwiązać ewentualne problemy, a przede wszystkim zapewnimy niezbędne wsparcie tak, aby mogli Państwo skupić się wyłącznie na biznesie, a nie jego prawnych aspektach.